Podsumowanie rundy jesiennej Trampkarzy „II”!

Druga drużyna Trampkarzy rywalizuje w sezonie dwurundowym, mając tym samym za sobą rundę jesienną. Drużyna złożona w większości z zawodników i zawodniczki z rocznika 2009, a także 2008 i 2011 ma za sobą 8 meczów. Zapraszamy na podsumowanie rundy jesiennej w ich wykonaniu!

Statystyki zespołu w rozgrywkach ligowych:

🏆 Miejsce: 3/8

🅿 Punkty: 15

🟩 Mecze: 8

Zwycięstwa: 5

🟦 Remisy: 0

Porażki: 3

Bilans bramek: 31-33

▪ U siebie: 21-10

▪ Na wyjeździe: 10-23

Rozgrywki ligowe nasi Trampkarze zaczęli od porażki 2:8 z KS Przybyszówka – grupy młodzieżowe. Był to jednak na tyle dobry impuls, że tydzień później nastąpiło zwycięstwo 2:1 z drugą drużyną Szkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia w Rzeszowie Powiedzieć, że rozgrywki ligowe owocowały w wysokie wyniki, to jak nic nie powiedzieć. Następne mecze kończyły się wynikami 8:0, 1:14 i 6:2 kolejno z: LKS Herman  Hermanowa, Szkółka Piłkarska MKS STRUG TYCZYN i KS Rudnianka Rudna Wielka. W 6 kolejce wygraliśmy 2:1 z Akademia Piłkarska Bratek Bratkowice, a tydzień później wygraliśmy aż 9:1 z KS Tempo Cmolas. W tym meczu na boisku pojawili się dwaj chłopcy z rocznika 2011 – Adam Tomaka i Filip Leśniak, którzy zaprezentowali się bardzo dobrze, a Filip zakończył ten mecz z bramką. W ostatnim meczu rundy ulegliśmy drugiej drużynie Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie 1:6 i rozgrywki po pierwszej serii gier zakończyliśmy na 3 miejscu.

🗣 Kilka słów od trenera Sebastiana Serafina:

„Na początku chciałbym podziękować zarządowi i trenerom Akademia Piłkarska Wisłok Strzyżów za możliwość prowadzenia i trenowania dryżyny. Wracając do rundy jesiennej naszej drużyny – był to dobry okres w naszym wykonaniu, cały czas realizowaliśmy nasze założenia przedsezonowe, które przynosiły efekty w meczach. Na koniec rundy plasujemy się na 3 miejscu, co jest solidnym wynikiem. Zdarzały się nam bardzo dobre mecze jak i te słabsze ale proces budowania zespołu jak i podnoszenie umiejętności chłopców na ten moment stanowi priorytet. Zważywszy na to, że mamy dwie drużyny trampkarzy – każdy chce pokazać się z jak najlepszej strony, aby walczyć o miejsce w składzie, co daje bardzo pozytywne efekty na treningach. Dziękuje wszystkim zawodnikom jak i rodzicom za zaangażowanie.”

Kadra drużyny w rundzie jesiennej 2022/23:

Patryk Hnatio, Filip Kiełbasa, Maksymilian Moskwa, Maksymilian Błażej, Jakub Wieszczek, Mateusz Okarma, Maksym Wnęk, Gracjan Szaro, Dawid Czaja, Mikołaj Karkut, Szymon Ciuł, Jakub Maślanka, Aleksander Ożóg, Robert Górnicki, Bartosz Szlachta, Igor Kmon, Filip Tomaszewski, Bartosz Strzępek, Patryk Sobkowicz, Aleksander Gadziała, Kacper Pieknik, Adam Kłak, Emilian Radziszewski, Filip Ziobro, Kacper Głowacki, Paula Mikuszewska, Filip Leśniak, Adam Tomaka

Trenerzy: Sebastian Serafin, Michał Durek, Damian Niewieściuch, Michał Mroczka, Jakub Mazur

Kierownik drużyny: Grzegorz Pasternak