REMBUD gra z Akademią Wisłoka Strzyżów!

Niebiesko-biało-czerwone komplety meczowe dla Trampkarzy, z pasami w tych samych kolorach i piękne czerwone logo Sponsora… 🔝💥

Oto nowe stroje dla Naszych zawodników, zakupione dzięki wsparciu Rembud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane! 💙🤝

Firma REMBUD od wielu lat wspiera Wisłok Strzyżów, a od tego sezonu również działalność Akademii! Chcesz dołączyć do firm wspierających rozwój sportowy dzieci i młodzieży z naszego powiatu? Szczegóły znajdziesz poniżej! ⤵

Oferta dla Sponsorów: https://tiny.pl/wqfxv

___________________________

ℹ  O firmie:

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane REMBUD Sp. z o.o. to firma istniejąca na rynku od ponad 30 lat. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Strzyżowie, przy ul. Tunelowej 2.

REMBUD, to Spółka prywatna, którą współtworzą dwie rodziny: Moskal i Wojtyna. Nieprzerwanie do dnia dzisiejszego, pomimo rozbudowanej struktury, firmę można określać mianem „rodzinnej”, bowiem w znacznej mierze jest ona zbudowana przez członków wymienionych wyżej rodzin, a w jej zarządzie są zawsze ich przedstawiciele.

Spółka specjalizuje się w wykonawstwie obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych, sportowych, służby zdrowia, budynków zabudowy wielorodzinnej, placówek handlowo-usługowych, robotach ogólnobudowlanych, wykończeniowych, remontach i zagospodarowaniu terenu.

☎ Kontakt:

E-mail: sekretariat@rembud.eu

Tel. +48 172761820

Strona internetowa: http://www.rembud.eu/