Jakub Rykała ⚽⚽⚽, Filip Czarnik ⚽, Dawid Błażejowski ⚽, Mirosław Durek ⚽, trafienie samobójcze ⚽

Michał Mroczka – Damian Niewieściuch, Filip Nowak, Piotr Świszcz, Marcin Wawrzonek – Michał Durek, Bartosz Szela, Szymon Kozak, Dominik Wilk, Jakub Gruca – Dawid Błażejowski

Grzegorz Kuta 🔼

Jakub Rykała 🔼

Rafał Szela 🔼

Sebastian Zdon 🔼

Zwycięstwem 7:0 kończymy okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2022/23. Mimo okazałości wyniku końcowego, po 45 minutach prowadziliśmy skromnie 1:0. W drugiej połowie byliśmy jednak bardziej agresywni w odbiorze piłki i bardzo skuteczni. Dziękujemy sąsiadom KS Granit Wysoka Strzyżowska za mecz i życzymy powodzenia w lidze. My tym samym kończymy pewien etap i już za niespełna 7 dni wrócimy do gry na ligowych boiskach. Już nie możemy się doczekać! ⚽✅