Zapowiedź mecz ligowy Novi Nosówka vs. Wisłok Strzyżów

Dobrze zakończyć rundę! 🔵⚪🔴

1️⃣3️⃣ kolejka Rzeszowskiej Klasy „A”

⚽ Novi Nosówka 🆚 Wisłok Strzyżów

🗓 13/11/2022

📆 Niedziela

⏱️ 11:00

🏟️ Stadion „Novi” (Nosówka 66a)

 

➡O wydarzeniu:⬅

Zbliża się koniec rundy jesiennej, która przyniosła nam wiele emocji. Niektóre zespoły rozegrały już swe ostatnie spotkania i rozpoczęły okres „zimowania”. Ostatni mecz Wisłoka w tym roku nie będzie należał do najłatwiejszych gdyż nasi zawodnicy udadzą się do Nosówki, która znajduje się w tabeli tuż za Nami, zajmując 4 miejsce z 22 punktami na koncie. Tak więc – pora na ostatni zryw przed przerwą ligową i do boju Wisłok!

 

➡O rywalu:⬅

Novi mają za sobą świetną rundę, którą z pewnością chcieliby zakończyć z przytupem. Niemalże przez całą rundę plasowali się w górnej części tabeli i z pozycji 4-6 próbowali przebić się wyżej. Teraz mają do tego znakomitą okazję. Zwycięstwo z Wisłokiem dla drużyny z Nosówki obfitowałoby również ogromną poprawą nastrojów po ostatniej porażce z drużyną Heiro Rzeszów. Motywację zatem piłkarze z Nosówki z pewnością mają całkiem sporą.

 

➡O Nas:⬅️

Ostatnie tygodnie to dla Nas bardzo trudny okres. Kilka zaprzepaszczonych szans na lepsze wyniki, różne lokalizacje treningów i same mecze wyjazdowe – w ostatnich spotkaniach strzyżowianie nie rozwinęli w pełni skrzydeł i nie pokazali w niektórych meczach na co ich stać. Nieco przyparta do ściany drużyna pojedzie na ostatni mecz z wielkim głodem zwycięstwa – tego ostatnio naszym piłkarzom brakowało. Miejmy nadzieję, że niebiesko-biało-czerwoni wreszcie pokażą, jak Wisłok potrafi grać w piłkę i…wygrywać!

__________________________

Zapraszamy na ten mecz wszystkich Kibiców! Bądźcie z Nami!