Zapowiedź mecz ligowy Wisłok Strzyżów vs. Ts Noverra Głogów Młp.

Przedłużyć zwycięską passę! 🔵⚪🔴

1️0 kolejka Rzeszowskiej Klasy „A”

⚽TS Noverra Głogów Młp. 🆚 Wisłok Strzyżów

🗓 23/10/2022

📆 Niedziela

⏱️ 11:00

🏟️ Stadion Głogów Młp. (Arena Zabajka)

 

➡O wydarzeniu:⬅

 

Sytuacja w „czubie” tabeli rzeszowskiej A-klasy wciąż nie jest jasna. Zaczyna nam się klarować obraz trzech zespołów, walczących o dwie pierwsze pozycje gwarantujące awans. Różnice między Jasionką, Wisłokiem i Trzebowniskiem są minimalne. Głogovia zajmuje 4 miejsce z pewną stratą do najlepszej trójki jednak zajmowana pozycja mówi sama za siebie – mamy do czynienia z bardzo mocną ekipą, tak więc zapowiada się hitowe starcie!

 

➡O rywalu:⬅

 

W ostatniej kolejce rozgrywek drużyna Głogowa mierzyła się z Nosówką, która była bezpośrednim rywalem głogowian w walce o miejsce w tabeli. Z tego pojedynku drużyna TS-u wyszła zwycięską ręką pokonując Novi 4:2, dzięki czemu wyprzedzili rywali. Głogowianie z pewnością mają apetyty, by przedłużyć serię wygranych spotkań z drużynami ze szczytu. Jednak czy stać ich na zatrzymanie bardzo mocnego Wisłoka? Zobaczymy pojutrze!

 

➡O Nas:⬅️

 

Wydaje się, że piłkarze Wisłoka dobrze zareagowali po porażce z LKS Jasionką. W Nowej Wsi niebiesko-biało-czerwoni zwyciężyli pewnie 3:0. Jeżeli Wisłok chce utrzymać pozycję wicelidera lub nawet pokusić się o powrót na fotel lidera, podopieczni Grzegorza Liszki nie mogą sobie pozwolić na potknięcie w tym meczu!

____________________________

 

Zapraszamy na ten mecz wszystkich Kibiców! Bądźcie z Nami!