Michał Mroczka – Marcin Wawrzonek, Filip Nowak, Maciej Mroczka, Damian Niewieściuch – Michał Durek, Szymon Kozak, Bartosz Szela, Dominik Wilk, Jakub Gruca – Dawid Błażejowski

Krystian Futoma 🔼 Dawid Błażejowski 🔽 (80′)

Wiktor Sołtys ❌

Sebastian Zdon ❌

Rafał Szela ❌

Od kilku dni wszyscy przebieraliśmy nogami nie mogąc się doczekać powrotu do rozgrywek ligowych. Do Godowej, gdzie rozgrywać będziemy wszystkie mecze w tej rundzie, przyjechała drużyna Heiro Rzeszów. Nie mogliśmy sobie pozwolić na zlekceważenie przeciwnika toteż w pierwszych minutach było widać odrobinę stresu. Wszystko „puściło” po fenomenalnej bramce Michała Durka i szybkiej bramce na 2:0 autorstwa Dominika Wilka. Co prawda Heiro kilkukrotnie zagroziło naszej bramce ale koniec końców dobrze spisywała się nasza linia defensywna. 5 minut przed przerwą Jakub Wdowik wpakował piłkę do własnej bramki i do szatni schodziliśmy z wynikiem 3:0. Po przerwie nie zamierzaliśmy odpuszczać i po 5 minutach mieliśmy już 5:0. Najpierw głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę w siatce umieścił Fabian Bober, a 3 minuty później po zagraniu prostopadłym – Dawid Błażejowski. Od 52 minuty graliśmy z przewagą 1 zawodnika, bowiem Jakub Wdowik do trafienia samobójczego dołożył czerwoną kartkę faulując wychodzącego sam na sam z bramkarzem Filipa Czarnika. I to grając jednego mniej – Heiro zdobyło bramkę na 1:5. Później trafialiśmy już tylko my. Filip Czarnik wykończył ze stoickim spokojem sytuację sam na sam z bramkarzem, a Michał Durek zakończył to, co rozpoczął w 14 minucie czyli strzelanie w tym meczu! Wynik końcowy – 7:1!

Cóż to był za start w wykonaniu niebiesko-biało-czerwonych! Gdyby nie szwankowała skuteczność to śmiało moglibyśmy się pokusić o dwucyfrową liczbę bramek! Na boisku w 80 minucie pojawił się pierwszy w historii Wisłoka zawodnik z rocznika 2007 – Krystian Futoma. Brawo Krsytian! Brawo DRUŻYNA! ⚽✅