📆 Niedziela

⏱️ 14:00

🏟️ Stadion KS Godowa

➡O wydarzeniu:

Czas powrócić do ligowych zmagań. W pierwszej kolejce rundy rewanżowej na stadion w Godowej przyjdzie dobrze Nam znana drużyna Heiro Rzeszów. Ostatni mecz zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla Wisłoka zdobył Michał Durek już w 2 minucie spotkania. 6 minut później odpowiedział Marcin Marut.

➡O rywalu:

Heiro zupełnie inaczej wyobrażało sobie start rozgrywek. „Podkarpackie dziki” pierwsze zwycięstwo odnotowali dopiero w 8 kolejce ale od tego czasu w 5 meczach zwyciężyli 3 razy, raz zremisowali i raz przegrali, co pozwoliło im uplasować się na 9 miejscu w tabeli po rundzie jesiennej. Do drużyny w zimie dołączyli trzej zawodnicy.

➡O Nas:⬅️

Runda jesienna była trudna i wymagająca. Z perspektywy czasu szanujemy 3 pozycję w tabeli ze stratą 2 punktów do miejsca premiowanego awansem. Do drużyny w zimie dołączyli czterej zawodnicy: Grzegorz Kuta, Szymon Kozak, Jakub Rykała i Paweł Wójtowicz. Drużynę opuściło również czterech zawodników: Szymon Ziobro, Michał Wasilewski, Łukasz Książek i Maciej Podsiadło. Dobrze przepracowany okres przygotowawczy i 4 wygrane w 5 meczach sparingowych napawają optymizmem ale do meczu podejdziemy z pełną koncentracją i zaangażowaniem!

__________________________

Zapraszamy na mecz wszystkich Kibiców! Zrobimy wszystko by w dobrym stylu rozpocząć rundę rewanżową! 🏟⚽