Dawid Błażejowski ⚽⚽, Zawodnik testowany ⚽

Michał Mroczka – Damian Niewieściuch, Grzegorz Kuta, Piotr Świszcz, Maciej Mroczka – Michał Durek, Bartosz Szela, Szymon Kozak, Dominik Wilk, Jakub Gruca – Dawid Błażejowski

Mirosław Durek 🔼

Rafał Szela 🔼

Szymon Krok 🔼

Zawodnik testowany 🔼

W przedostatnim meczu kontrolnym zmierzyliśmy się z Sawą Sonina. Nie musimy chyba zaznaczać, że rozgrywany był on na bardzo ciężkim boisku. To Nasi rywale jako pierwsi zdobyli dwie bramki ale jeszcze przed przerwą odrobiliśmy straty za sprawą dwóch trafień Dawida Błażejowskiego i doprowadziliśmy do wyrównania. W drugiej połowie wyszliśmy nawet na prowadzenie po bramce legendarnego Zawodnika testowanego (😃) ale koniec końców Sawa odpowiedziała dwoma trafieniami i mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Soniny 4:3. Był to bardzo pożyteczny i z pewnością napawający optymizmem sparing. Już za tydzień finałowe przetarcie przed wznowieniem rozgrywek…nie możemy się doczekać! Dzisiejszym przeciwnikom dziękujemy za grę! ⚽✅