Podsumowanie sezonu Trampkarzy „I”!

Pierwsza drużyna Trampkarzy ma za sobą historyczny pierwszy sezon w Lidze Podkarpackiej. Co więcej – sezon okraszony awansem do 3 ligi! Zapraszamy na podsumowanie tego sezonu!

Statystyki zespołu w rozgrywkach ligowych:

🏆 Miejsce: 2/8

🅿 Punkty: 26

🟩 Mecze: 14

Zwycięstwa: 8

🟦 Remisy: 2

Porażki: 4

Bilans bramek: 61-44

U siebie: 40-20

Na wyjeździe: 21-24

Rozgrywki ligowe Nasi Trampkarze rozpoczęli od porażki z GKS Majdan Sieniawski. Na dobrą reakcje po przegranej nie trzeba było długo czekać i dwa dni później nastąpiło zwycięstwo z Szkółka Piłkarska Grunwald Budziwój. Aż do 5 kolejki drużyna raz wygrywała, a raz przegrywała. Zmieniło się to dopiero w szóstej kolejce w pojedynku z Lechia Sędziszów Małopolski, kiedy to zremisowaliśmy 2:2 na obiekcie rywali. Był to pewien przełomowy moment, bo później drużyna wygrała trzy mecze z rzędu, kolejno z: Unia Nowa Sarzyna, GKS Majdan Sieniawski oraz Piast Nowa Wieś. W 10 kolejce passę zwycięstw przerwała druga drużyna Stal Stalowa Wola, zwyciężając w meczu domowym 7:3. To podziałało bardzo motywująco na naszych zawodników i po kolejnych trzech zwycięstwach, kolejno z: Szkółka Piłkarska Grunwald Budziwój, LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne i Lechia Sędziszów Małopolski oraz remisie w ostatnim meczu z Unia Nowa Sarzyna – Trampkarze zapewnili sobie awans z Grupy „D” do Grupy „C”! Brawo drużyna!

🗣 Kilka słów od trenera Michała Durka:

„Podsumowując pierwszy sezon z drużyną Trampkarzy uważam że za nami jest dobry okres. Od początku pracujemy nad swoim stylem gry, który niezależnie od przeciwnika w każdym meczu prezentujemy i przynosi on zarówno efekty indywidualne, na których nam bardzo zależy, ale również drużynowe i jak widać po uzyskanym awansie jesteśmy na dobrej drodze. Bardzo mnie cieszy że udało się nam również wypracować dobra atmosferę w drużynie, dzięki której każdy czuje się ważny i potrzebny. Przełożyło się to również na wysoką frekwencję na treningach pomimo trenowania i  rozgrywania meczów na obiekcie w Dobrzechowie i tutaj duże brawa dla zawodników oraz rodziców.”

Kadra drużyny w rundzie jesiennej 2022/23:

Mateusz Korab, Filip Kiełbasa, Maksymilian Moskwa, Bartosz Matera, Oskar Majocha, Kacper Salamon, Kacper Mazur, Maksymilian Błażej, Kamil Wilk, Mateusz Okarma, Konrad Wawrzonek, Maksym Wnęk, Gracjan Szaro, Dawid Czaja, Szymon Ciuł, Michał Wnęk, Jakub Maślanka, Aleksander Ożóg, Robert Górnicki, Igor Kmon, Patryk Sobkowicz, Bartosz Strzępek, Bartosz Pukacz, Adam Kłak, Filip Ziobro, Xavier Gajecki, Szymon Grygiel, Paula Mikuszewska

Trenerzy: Michał Durek, Sebastian Serafin,  Damian Niewieściuch, Michał Mroczka, Jakub Mazur

Kierownik drużyny: Grzegorz Pasternak