Zapowiedź mecz ligowy LKS Start Borek Stary vs. Wisłok Strzyżów

Misja w Borku Starym! 🔵⚪🔴

 

1️1️ kolejka Rzeszowskiej Klasy „A”

LKS Start Borek Stary 🆚 Wisłok Strzyżów

🗓 30/10/2022

📆 Niedziela

⏱️ 14:00

🏟️ Stadion Start Borek Stary (Borek Stary 67)

 

O wydarzeniu:

Do Borku Starego Wisłok jedzie w roli zdecydowanego faworyta, a przede wszystkim z okazją, którą zawodnicy ze Strzyżowa muszą wykorzystać. Swoje spotkanie przegrała drużyna LKS-u Trzebownisko, co daje Strzyżowianom możliwość odskoczenia bezpośredniemu rywalowi w walce o awans. Aby zrealizować ten plan, Wisłok wpierw musi poradzić sobie z drużyną Startu Borek Stary!

 

O rywalu:

Start Borek Stary jest ekipą, która ostatnie 5 lat spędziła na boiskach A-klasy. W tym roku piłkarze spod Tyczyna są w sporych opałach, bowiem ich drużyna zajmuję ostatnią lokatę w ligowej tabeli. Co więcej z 26 straconymi bramkami w 10 spotkaniach Borek jest statystycznie najgorzej broniącą się drużyną w lidze. Mimo to jest jednak światełko w tunelu dla piłkarzy Startu ponieważ przy korzystnych rezultatach w innych ligowych potyczkach i zwycięstwie Borka, drużyna ta awansowałaby aż o 3 pozycje w ligowej tabeli. Czy jest to cel możliwy do zrealizowania w starciu z wiceliderem?

 

O Nas:

W zeszłotygodniowym meczu na bardzo trudnym terenie Wisłok zdobył punkt, który co prawda nie przywrócił strzyżowskiej drużyny na „tron” jednak pozwolił utrzymać pozycję wicelidera. Wspomniana wyżej drużyna LKS-u Trzebownisko zaczęła ostatnio gubić punkty, co może być niepowtarzalną okazją, aby bezpośredniego rywala w wyścigu o awans zostawić nieco w tyle. Z pewnością cała niebiesko-biała-drużyna na czele z piłkarzami dopilnuje aby to właśnie się stało!

__________________________

Wszystkich wiernych Kibiców zapraszamy do Borku Starego! ⚽✅