Zapowiedź mecz ligowy LKS Trzebownisko vs. Wisłok Strzyżów

Mecz na szczycie! 🔵⚪🔴

1️2 kolejka Rzeszowskiej Klasy „A”

⚽ LKS Trzebownisko 🆚 Wisłok Strzyżów

🗓 06/11/2022

📆 Niedziela

⏱️ 14:00

🏟️ Stadion LKS Trzebownisko (Trzebownisko 979)

➡O wydarzeniu:⬅

W nadchodzącej kolejce dojdzie do spotkania na szczycie! Mecz wicelidera z drużyną z najniższego stopnia podium ligowego musi być hitem kolejki! Przypomnijmy, że dorobki punktowe obu drużyn to: 24 punkty – Wisłok oraz 23 punkty – LKS, zatem stawką tego pojedynku będzie 2 miejsce w ligowej tabeli.

➡O rywalu:⬅

Drużyna z Trzebowniska mimo ostatnich potknięć jest niewątpliwie jedną z najmocniejszych ekip w lidze. Co więcej jest to jedna z zaledwie dwóch ekip, które zdołały urwać punkty liderowi z Jasionki. Nie ma wątpliwości co do ogromnej siły rażenia LKS-u, jednak obecna dyspozycja drużyny z okolic Rzeszowa nie jest najlepsza. W ostatnich 4 meczach – 2 porażki, 1 remis i zaledwie 1 zwycięstwo. Nie jest to z pewnością bilans zadowalający drużynę walczącą o awans, a Wisłok postara się o to, aby pojutrze ten bilans jeszcze się pogorszył.

➡O Nas:⬅️

Ostatnio Wisłokowi natrafiła się znakomita okazja aby odstawić Trzebownisko na dystans jednak remis w Borku sprawił, że wciąż niebiesko-biało-czerwoni są w zasięgu rywali. Porażka w tym meczu będzie oznaczała jednocześnie podarowanie 3 punktów rywalom, którzy w takiej sytuacji wyprzedzą strzyżowian w tabeli. Do końca rundy pozostały zaledwie 2 spotkania i zwycięstwo z Trzebowniskiem zapewni Wisłokowi spędzenie zimy na pozycji wicelidera.